Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Rozvrh ZK

Rozvrh zájmových kroužků 2018-2019

PONDĚLÍ

ZÁJMOVÝ KROUŽEK DOPORUČENÝ VĚK DOBA KONÁNÍ CENA ZA ŠKOLNÍ ROK VYUČUJÍCÍ
Keramika začátečníci dle výběru vedoucího   12,45 - 13,45 1100 Mistríková Ilona
Taneční přípravka  1. - 2. třída 13,30 - 14,30 800 Bc. Beránková Romana 
Keramika - pokračující dle výběru vedoucího   14,00 - 15,00 1100 Mistríková Ilona
Vaření I. od 3. třídy  14,00 - 16,00 600  Bc. Hýblová Iva 
Flétna  dle výběru vedoucího    14,30 - 15,30 700 Dolejší Kateřina
Taneční skupina COOKIES 6. - 7. třída 14,30 - 16,00 1100 Bc. Beránková Romana
Keramika mírně pokročilí dle výběru vedoucího  15,00 - 16,30 1600  Horáková Zdeňka
Kytara dle výběru vedoucího   15,00 - 16,00 700  Vančura Petr 
Kytara dle výběru vedoucího  15,30 - 16,30 700 Dolejší Kateřina
Taneční Hrátky 1 od 4 let  16,00 - 17,00 800 Bc. Beránková Romana
Kytara dle výběru vedoucího  16,00 - 17,00  700 Vančura Petr 
Keramika pokročilí dle výběru vedoucího  16,30 - 18,00  1600 Horáková Zdeňka
Společenské tance I. 1. - 5. třída 17,00 - 18,00 600  Vránová Vendula
Společenské tance II. od 13 let 18,00 - 19,00  600 Vránová Vendula 

 

 ÚTERÝ

 ZÁJMOVÝ KROUŽEK DOPORUČENÝ VĚK  DOBA KONÁNÍ  CENA ZA ŠKOLNÍ ROK  VYUČUJÍCÍ 
Keramika začátečníci 2. - 3. třída  13,30 - 14,30 1100 Horáková Zdeňka
Taneční skupina Brownies 4. - 5. třída 13,30 - 15,00 1100 Bc. Beránková Romana
Keramika začátečníci dle výběru vedoucího 14,30 - 15,30 1100 Tvrdá Kateřina
Mažoretky   dle výběru vedoucího  15,00 - 16,00 600 Mistríková Ilona
Keramika středně pokročilí dle výběru vedoucího 15,30 - 17,00 1600 Bc. Hýblová Iva
Klub ručních prací a paličkování děti od 4. tříd / dospělí 15,30 - 18,00 600/1000 Horáková Zdeňka
Mažoretky Motýlci dle výběru vedoucího  16,00 - 17,00 600 Mistríková Ilona
Taneční hrátky II. od 4 let 17,00 - 18,00 800 Tvrdá Kateřina

 

 STŘEDA

 ZÁJMOVÝ KROUŽEK  DOPORUČENÝ VĚK DOBA KONÁNÍ  CENA ZA ŠKOLNÍ ROK  VYUČUJÍCÍ 
Keramika pro talenty dle výběru vedoucího  13,30 - 15,30 1800 Horáková Zdeňka
Kytara dle výběru vedoucího  14,00 - 15,00 700 Vančura Petr
Mažoretky mini od 4 let   14,00 - 15,00 600 Mistríková Ilona
Kytara dle výběru vedoucího  15,00 - 16,00 700 Vančura Petr
Mažoretky dle výběru vedoucího  15,00 - 16,00 600 Mistríková Ilona
Angličtina dle výběru vedoucího  15,00 - 16,00  700 Bechyně Roman 
Florbal I. od 8. tříd + SŠ 16,00 - 17,00 600 Dobřický Petr
Taneční hrátky III. od 4 let  16,00 - 17,00 800 Bechyně Roman
Šachy od 1. tříd 16,00 - 18,00 600 Ing. Reichel Jiří
Keramická plastika - talenti dle výběru vedoucího  16,00 - 18,00 1800 Horáková Zdeňka
Florbal II. 1.-5. třída 17,00 - 18,00 600  Mgr. Malina František
Taneční hrátky IV. od 4 let  17,00 - 18,00 800  Bechyně Roman 
Kick box od 13 let 18,00 - 19,30 700 Brož Miroslav

 

 ČTVRTEK

 ZÁJMOVÝ KROUŽEK DOPORUČENÝ VĚK   DOBA KONÁNÍ  CENA ZA ŠKOLNÍ ROK  VYUČUJÍCÍ
Keramika začátečníci předškoláci + 1. třída 12,30 - 13,15 1100 Mistríková Ilona
Keramika začátečníci předškoláci + 1. třída 13,15 - 14,00 1100  Mistríková Ilona
Keramika pokročilí dle výběru vedoucího 14,00 - 15,30 1600 Horáková Zdeňka
Vaření 2 od 3. tříd 14,00 - 16,00 600 Bc. Hýblová Iva
Taneční skupina BisKids 3. - 4. třída 14,00 - 15,00 800 Bc. Beránková Romana
Jóga Kids od 1. třídy 15,00 - 16,00 800 Bc. Beránková Romana
Tvořilka 1. - 3. třída 15,00 - 16,00  900 Tvrdá Kateřina
Florbal III. 1. - 5. třída 15,30 - 16,30  600  Mgr. Malina František
Mažoretky MYŠKY dle výběru vedoucího 16,00 - 17,00 600 Mistríková, Mgr. Luňáková
Výtvarný ateliér od 4. tříd 16,00 - 17,30 1200 Zelená Kristýna 
Florbal IV. 6. - 7. třída 16,30 - 17,30 600 Mgr. Malina František
Plastikoví modeláři od 3. třídy 16,00 - 18,00 700 Pospíšil Milan
Taneční skupina The Fuze od 8. třídy 17,00 - 19,00 1400  Pipková Iva

 

PÁTEK

ZÁJMOVÝ KROUŽEK DOPORUČENÝ VĚK DOBA KONÁNÍ CENA ZA ŠKOLNÍ ROK VYUČUJÍCÍ
Mažoretky SLUNÍČKA  dle výběru vedoucího 14,30 - 15,30 600 Mgr. Luňáková Ilona
SÓLA / TRIA    (1x za 14 dní) dle výběru vedoucího 15,30 - 16,30 500 Mgr. Luňáková Ilona
LUMINOUS  II. dle výběru vedoucího 15,30 - 16,30 500 Mgr. Luňáková Ilona
Mažoretky SRDÍČKA dle výběru vedoucího 16,30 - 17,30 600 Mgr. Luňáková Ilona
LUMINOUS  I. dle výběru vedoucího 17,30 - 19,00 500 Mgr. Luňáková Ilona
RODIČE          (1x za 14 dní) dle výběru vedoucího 19,00 - 21,00 600 Mgr. Luňáková Ilona

 

UVEDENÉ CENY JSOU ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK 

 

Zde je uveden přibližný přehled průměrné hodinové ceny u vybraných kroužků:

Kroužek stojící 600 Kč pracující hodinu týdně - 16 Kč/ lekce

Kroužek stojící 800 Kč pracující hodinu týdně - 22 Kč/ lekce

Kroužek stojící 1100 Kč pracující hodinu týdně - 30 Kč/ lekce

Kroužek stojící 1100 Kč pracující hodinu a půl týdně - 20 Kč/ lekce

Kroužek stojící 1400 Kč pracující dvě hodiny týdně - 19 Kč/ lekce

Kroužek stojící 1800 Kč pracující dvě hodiny týdně - 24 Kč/ lekce