Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Rozvrh ZK

Rozvrh zájmových kroužků 2020/2021

Zájmové kroužky pracují v prostorách DDM Čáslav, kromě keramiky, která má vlastní keramickou dílnu - vchod za hotelem Grand.

Florbal I. je v hale BIOS při VOŠ, SPŠ a OA Čáslav.

Florbal II., III. a IV. je v tělocvičně ZŠ Masarykova.

Tréninky TS Biskids, TS Brownies, TS The Fuze probíhají v sále hotelu Grand.

Poplatky jsou uvedené za celý školní rok.

ZK jóga pro dospělé svou činnost zahájí 17.9.2020 a ukončí 28.1.2021.

ZK ZAČÍNAJÍ ČINNOST OD 14.9.2020

 

Pondělí Keramika začátečníci I  MŠ + 1. třída 13.00 - 14.00  1200 Kč Mistríková Ilona
  Keramika pokročilí I  dle výběru vedoucí 14.00 - 15.00  1200 Kč Mistríková Ilona
  TS Marshmallows  dle výběru vedoucí 14.00 - 15.00  1000 Kč  Mgr. Beránková Romana
  Klávesy pokročilí  14.00 - 15.00  700 Kč Jeřábková Karolína
  Vaření I  od 3. tříd 14.00 - 16.00  800 Kč Bc. Hýblová Iva
  Keramika začátečníci II  od 2. tříd 15.00 - 16.00  1200 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  Flétna pokročilí  15.00 - 16.00  700 Kč Dolejší Kateřina
  Taneční hrátky I  od 4 let 15.00 - 16.00  1000 Kč Mgr. Beránková Romana
  Ukulele I  pokročilí 15.00 - 16.00  700 Kč Jeřábková Karolína
  Keramika začátečníci III  od 2. tříd 16.00 - 17.00  1200 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  Kytara pokročilí I dle výběru vedoucí 16.00 - 17.00  700 Kč Dolejší Kateřina
  TS Cookies  dle výběru vedoucí 16.00 - 18.00  1600 Kč Mgr. Beránková Romana
  Ukulele II  začátečníci 17.00 - 18.00  700 Kč Dolejší Kateřina

 

Úterý Keramika pro úplné začátečníky  MŠ + 1. třída 12.45 - 13.45  1200 Kč Mistríková Ilona
  Angličtina začátečníci 1 - 3. třída 13.00 - 14.00 800 Kč Mgr. Beránková Romana
  Klub deskových her I od 1. tříd 13.30 - 15.00 zdarma  
  Keramika mírně pokročilí  dle výběru vedoucí 13.45 - 15.15  1700 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  TS Bubblegums  dle výběru vedoucí 14.00 - 15.00  1000 Kč Mgr. Beránková Romana
  Mažoretky  dle výběru vedoucí 15.00 - 16.00  800 Kč Mistríková Ilona
  Kytara začátečníci I  od 3. tříd 15.00 - 16.00  700 Kč Dolejší Kateřina
  Vaření II od 3. tříd 15.00 - 17.00 800 Kč Bc. Hurtová Hana
  Keramika pokročilí II  dle výběru vedoucí 15.30 - 17.00  1700 Kč Bc. Hýblová Iva
  Společenské tance začátečníci   od 1. třídy 16.00 - 17.00  800 Kč Vránová Vendula
  Kytara pokročilí II dle výběru vedoucí  16.00 - 17.00  700 Kč Dolejší Kateřina
  Florbal I od 8. tříd + SŠ 16.00 - 17.30 1000 Kč Dobřický Petr
  Klub ručních prací   od 10 let + dospělí 16.00 - 18.00 600 Kč/1000 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  Keramika začátečníci IV  od 2. tříd 17.00 - 18.00  1200 Kč Mgr. Jušková Kamila
  Společenské tance pokročilí  od 1. třídy 17.00 - 18.00  800 Kč Vránová Vendula
  Kytara začátečníci II od 3. tříd 17.00 - 18.00 700 Kč Dolejší Kateřina

 

Středa Keramika začátečníci V   MŠ + 1. třída 12.30 - 13.30  1200 Kč Mistríková Ilona
  Klub deskových her II od 1. tříd 13.30 - 15.00 zdarma Mgr. Beránková Romana 
  Keramická plastika I   dle výběru vedoucí 13.30 - 15.30  1900 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  Taneční hrátky II  od 4 let 15.00 - 16.00 1000 Kč Pachlová, Beránková
  Keramická plastika II  dle výběru vedoucí 16.00 - 18.00  1900 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  Florbal II 3. - 4. třída 16.00 - 17.00 800 Kč Mgr. Malina František
  Dívčí klub od 3. tříd 16.00 - 17.30 1200 Kč Pachlová Dominika
  Šachy  od 1. třídy 16.00 - 18.00  600 Kč Ing. Reichel Jiří
  Taneční hrátky III od 4 let 17.00 - 18.00 1000 Kč Mistríková Natálie
  Florbal III 5. - 6. třída 17.00 - 18.00 800 Kč Mgr. Malina František
  Kickbox  od 4. tříd 18.00 - 19.30  700 Kč Brož Miroslav

 

Čtvrtek Keramika pokročilí III  dle výběru vedoucí 13.45 - 15.15  1700 Kč Bc. Horáková Zdeňka
  TS BisKids  dle výběru vedoucí 14.00 - 15.30  1300 Kč Mgr. Beránková Romana
  Mažoretky Mini  dle výběru vedoucí 15.00 - 16.00  800 Kč Mistríková Ilona
  Kytara začátečníci III od 3. tříd 15.00 - 16.00 700 Kč Dolejší Kateřina
  Vaření III  dle výběru vedoucí 15.00 - 17.00  800 Kč Bc. Hurtová Hana
  TS Brownies  dle výběru vedoucí 15.30 - 17.00  1300 Kč Beránková, Pachlová
  Ukulele III od 3. tříd 16.00 - 17.00 700 Kč Dolejší Kateřina
  Mažoretky Motýlci  dle výběru vedoucí 16.00 - 17.00  1000 Kč Mistríková, Luňáková
  Plastikový modelář  od 4. tříd 16.00 - 18.00  700 Kč Pospíšil Milan 
  Florbal IV 6. - 7. třída 16.45 - 17.45 800 Kč Mgr. Malina František
  Mažoretky Myšky  dle výběru vedoucí 17.00 - 18.00  1000 Kč Mistríková, Luňáková
  Netradiční výtvarka  od 4. tříd 17.00 - 18.30  1200 Kč Mgr. Jušková Kamila
  TS The Fuze  dle výběru vedoucí 17.00 - 19.00  1600 Kč Beránková, Pachlová
  Jóga pro dospělé dospělí 18.15 - 20.00 1500 Kč Růžičková Helena 

 

 Pátek Luminous II              dle výběru vedoucí 14.30 - 15.30  600 Kč Mgr. Luňáková Ilona
  Sóla, dua                   dle výběru vedoucí 15.30 - 16.30  800 Kč Mgr. Luňáková Ilona
  Luminous I               dle výběru vedoucí 16.30 - 17.30  600 Kč Mgr. Luňáková Ilona
  Mažoretky Rodiče    dle výběru vedoucí 17.30 - 19.00  800 Kč Mgr. Luňáková Ilona

 

 Zájmové kroužky DDM Čáslav v okolí - škol.rok 2020 - 2021

  Zájmový kroužek den od - do    vedoucí    místo
  Zábavný klub I. po, st, čt, pá 12:15 - 15:30 Dočekalová Iva ZŠ Masarykova Čáslav
    úterý 11:30 - 15:45    
  Zábavný klub III. po, út, st, pá 12:15 - 15:15 Pavlík Milan ZŠ Masarykova Čáslav
    čtvrtek 13:15 - 15:15    
  Zábavný klub VIII. pondělí - pátek 11:30 -15:15 Chvojková Olga ZŠ Masarykova Čáslav
  Angličina I. pondělí 11:30 - 12:15 Mgr. Tomášková Markéta ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličina II. úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Tomášková Markéta ZŠ Náměstí Čáslav
  Keramika středa 13:00 - 14:00 Mgr. Mifková Eva ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina hrou  úterý 12:30 - 13:30 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Náměstí Čáslav
  Hravé učeníčko (2.tř.) úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Klímová Miloslava ZŠ Náměstí Čáslav
  Šperkování úterý 13:00 - 14:30 Mgr. Křížková Libuše ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina IV. čtvrtek 11:30 - 12:30 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina III. pátek 11.30 - 12.15 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Zábavný klub II. po, út, st, čt 12:15 - 15:30 Vránová Zuzana ZŠ Náměstí Čáslav
    pátek 11:30 - 15:30    
  Zábavný klub IV. pondělí - pátek 12:15 - 15:00 Špatenková Eva ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub V. pondělí - pátek 12:15 - 15:00 Andrlová Barbora ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub VI. pondělí - pátek 11:30 - 15:00 Kasalová Erika ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub VII. pondělí - pátek 12:15 - 15:30 Čermák David ZŠ Sadová Čáslav
  Flétna pondělí 12:30 - 13:15 Mgr. Kuklíková Jana ZŠ Sadová Čáslav
  Gymnastika I. čtvrtek 14:00 - 15:00 Mgr. Kuklíková Jana ZŠ Sadová Čáslav
  Gymnastika II. úterý 13:15 - 14:15 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Jóga čtvrtek 7:00 - 7:45 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Volejbal čtvrtek 14:00 - 15:00 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal I. pondělí 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal II. čtvrtek 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal III.    úterý,pátek 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal I. (1. - 2. tř.) pondělí 12:30 - 13:30 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Florbal II. (3. - 6. tř.) pondělí 13:30 - 15:00 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Florbal III. (7. - 9. tř.) středa 13:00 - 15:00 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Angličtina čtvrtek 13:00 - 14:00 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Chotusice
  Šikovné ruce liché středy 13:00 - 15:00 Mgr. Václavková Dagmar ZŠ Chotusice
  Florbal pátek 13:20 - 14:20 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Sportovní hry středa 12:30 - 13:30 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Atletika středa 13:30 - 14:30 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Výtvarný kroužek úterý 14:00 - 15.30 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Flétna I. čtvrtek 14:15 - 14:45 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Flétna II. středa 13:30 - 14:00 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Chemicko-biologický  pondělí,úterý,středa 12:15 - 13:00 Mgr. Jelínek Josef ZŠ Žehušice
  Meteorologický kr. úterý, středa 12:15 - 13:00 Mgr. Jelínková Věra ZŠ Žehušice
  Basketbal čtvrtek 12:15 - 13:00 Červenková Jana ZŠ Žehušice
  Florbal II. pondělí 12:15 - 13:00 Červenková Jana ZŠ Žehušice
  Florbal I. úterý 12:15 - 13:00 Mgr. Kramář Jan ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek I. pondělí 11:30 - 12:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek II. pondělí 12:30 - 13:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek III. pondělí 13:30 - 14:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Počítačový kroužek středa 12:15 - 13:00 Mgr. Kinclová Jana ZŠ Žehušice
  Angličtina hrou úterý 13:00 - 14:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Tanečně-sportovní  středa 13:00 - 14:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Sportovní I. starší chl. úterý 14:00 - 15:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Sportovní II. mladší chl. středa 14:00 - 15:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Keramika středa 13:00 - 14:00 Mgr. Mifková Eva ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina hrou  úterý 12:30 - 13:30 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Náměstí Čáslav
  Hravé učeníčko (2.tř.) úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Klímová Miloslava ZŠ Náměstí Čáslav
  Šperkování úterý 13:00 - 14:30 Mgr. Křížková Libuše ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina IV. čtvrtek 11:30 - 12:30 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina III. pátek 11.30 - 12.15 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Atletika I. úterý,čtvrtek 16:00 - 17:00 Červenková Jana Vodranty
  Atletika II. úterý,čtvrtek 16:00 - 17:00 Stehno Roman Vodranty
  Atletika III. úterý,čtvrtek 17:00 - 18:00 Červenková Jana Vodranty
  Atletika IV. úterý,čtvrtek 17:00 - 18:00 Stehno Roman Vodranty
  Atletika V. čtvrtek 17:00 - 18:00 Kozlová Anna Vodranty
  Atletika VII. úterý 17:00 - 18:00 Mgr. Formanová Ludmila Vodranty
  Atletika VIII. úterý 17:00 - 18:00 Bc. Hoferek Radek Vodranty
  Atletika IX. úterý 17:00 - 18:00 Novosadová Jitka Vodranty
  Atkletika X. úterý 17:00 - 18:00 Pecha Martin Vodranty
  Zájmový kroužek den od - do    vedoucí    místo
  Zábavný klub I. po, st, čt, pá 12:15 - 15:30 Dočekalová Iva ZŠ Masarykova Čáslav
    úterý 11:30 - 15:45    
  Zábavný klub III. po, út, st, pá 12:15 - 15:15 Pavlík Milan ZŠ Masarykova Čáslav
    čtvrtek 13:15 - 15:15    
  Zábavný klub VIII. pondělí - pátek 11:30 -15:15 Chvojková Olga ZŠ Masarykova Čáslav
  Angličina I. pondělí 11:30 - 12:15 Mgr. Tomášková Markéta ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličina II. úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Tomášková Markéta ZŠ Náměstí Čáslav
  Keramika středa 13:00 - 14:00 Mgr. Mifková Eva ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina hrou  úterý 12:30 - 13:30 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Náměstí Čáslav
  Hravé učeníčko (2.tř.) úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Klímová Miloslava ZŠ Náměstí Čáslav
  Šperkování úterý 13:00 - 14:30 Mgr. Křížková Libuše ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina IV. čtvrtek 11:30 - 12:30 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina III. pátek 11.30 - 12.15 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Zábavný klub II. po, út, st, čt 12:15 - 15:30 Vránová Zuzana ZŠ Náměstí Čáslav
    pátek 11:30 - 15:30    
  Zábavný klub IV. pondělí - pátek 12:15 - 15:00 Špatenková Eva ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub V. pondělí - pátek 12:15 - 15:00 Andrlová Barbora ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub VI. pondělí - pátek 11:30 - 15:00 Kasalová Erika ZŠ Sadová Čáslav
  Zábavný klub VII. pondělí - pátek 12:15 - 15:30 Čermák David ZŠ Sadová Čáslav
  Flétna pondělí 12:30 - 13:15 Mgr. Kuklíková Jana ZŠ Sadová Čáslav
  Gymnastika I. čtvrtek 14:00 - 15:00 Mgr. Kuklíková Jana ZŠ Sadová Čáslav
  Gymnastika II. úterý 13:15 - 14:15 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Jóga čtvrtek 7:00 - 7:45 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Volejbal čtvrtek 14:00 - 15:00 Mgr. Horáková Lucie ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal I. pondělí 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal II. čtvrtek 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal III.    úterý,pátek 6:45 - 7:45 Mgr. Vondra Vojtěch ZŠ Sadová Čáslav
  Florbal I. (1. - 2. tř.) pondělí 12:30 - 13:30 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Florbal II. (3. - 6. tř.) pondělí 13:30 - 15:00 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Florbal III. (7. - 9. tř.) středa 13:00 - 15:00 Mgr. Francová Ludmila ZŠ Vrdy
  Angličtina čtvrtek 13:00 - 14:00 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Chotusice
  Šikovné ruce liché středy 13:00 - 15:00 Mgr. Václavková Dagmar ZŠ Chotusice
  Florbal pátek 13:20 - 14:20 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Sportovní hry středa 12:30 - 13:30 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Atletika středa 13:30 - 14:30 Mgr. Kuklík Aleš ZŠ Žleby
  Výtvarný kroužek úterý 14:00 - 15.30 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Flétna I. čtvrtek 14:15 - 14:45 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Flétna II. středa 13:30 - 14:00 Mgr. Domasová Jitka ZŠ Krchleby
  Chemicko-biologický  pondělí,úterý,středa 12:15 - 13:00 Mgr. Jelínek Josef ZŠ Žehušice
  Meteorologický kr. úterý, středa 12:15 - 13:00 Mgr. Jelínková Věra ZŠ Žehušice
  Basketbal čtvrtek 12:15 - 13:00 Červenková Jana ZŠ Žehušice
  Florbal II. pondělí 12:15 - 13:00 Červenková Jana ZŠ Žehušice
  Florbal I. úterý 12:15 - 13:00 Mgr. Kramář Jan ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek I. pondělí 11:30 - 12:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek II. pondělí 12:30 - 13:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Výtvarný kroužek III. pondělí 13:30 - 14:30 Mgr. Zemanová Yvetta ZŠ Žehušice
  Počítačový kroužek středa 12:15 - 13:00 Mgr. Kinclová Jana ZŠ Žehušice
  Angličtina hrou úterý 13:00 - 14:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Tanečně-sportovní  středa 13:00 - 14:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Sportovní I. starší chl. úterý 14:00 - 15:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Sportovní II. mladší chl. středa 14:00 - 15:00 Mgr. Altmannová Dagmar ZŠ a MŠ Vlkaneč
  Keramika středa 13:00 - 14:00 Mgr. Mifková Eva ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina hrou  úterý 12:30 - 13:30 Mgr. Neumanová Lenka ZŠ Náměstí Čáslav
  Hravé učeníčko (2.tř.) úterý 11:30 - 12:15 Mgr. Klímová Miloslava ZŠ Náměstí Čáslav
  Šperkování úterý 13:00 - 14:30 Mgr. Křížková Libuše ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina IV. čtvrtek 11:30 - 12:30 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Angličtina III. pátek 11.30 - 12.15 Ing. Dušková Andrea ZŠ Náměstí Čáslav
  Atletika I. úterý,čtvrtek 16:00 - 17:00 Červenková Jana Vodranty
  Atletika II. úterý,čtvrtek 16:00 - 17:00 Stehno Roman Vodranty
  Atletika III. úterý,čtvrtek 17:00 - 18:00 Červenková Jana Vodranty
  Atletika IV. úterý,čtvrtek 17:00 - 18:00 Stehno Roman Vodranty
  Atletika V. čtvrtek 17:00 - 18:00 Kozlová Anna Vodranty
  Atletika VII. úterý 17:00 - 18:00 Mgr. Formanová Ludmila Vodranty
  Atletika VIII. úterý 17:00 - 18:00 Bc. Hoferek Radek Vodranty
  Atletika IX. úterý 17:00 - 18:00 Novosadová Jitka Vodranty
  Atkletika X. úterý 17:00 - 18:00 Pecha Martin Vodranty